Get Adobe Flash player
Oylama Bölümü
1 Oy ver2 Oy ver3 Oy ver4 Oy ver5 Oy ver Şu an bu konuya oy verilmedi İlk sen oyla
Loading...

11

Kara fırın Sektöründe hizmete başladığımız zamandan bu yana her türlü kara fırın ve diğer fırın çeşitlerini itina ile değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Konya ilinde ikamet etmekle birlikte gerek İstanbul gerekse Türkiye’nin her noktasında bu güne kadar yüzlerce kara fırın ve taş fırın imal işlerini Yapıyoruz.
Fırıncı Celalettin usta olarak sadece kara fırın ve taş fırını imali değil değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacına göre fırın imalatı ile tamir ve bakımı da yapmaktayız. Kara fırın ustalığı ve taş fırını ustalığı işlerimizde kaliteli olmasına ve uzun ömürlü olmasına azami özen göstermekteyiz ve müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en kaliteli ve Doğru malzemeleri kullanarak en iyi işçiliği sergileyip müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz. İşçilikte kullandığımız örüm harman tuğlalarımız ile yaptığımız kara fırın ve taş fırın çeşitlerimizi, hiçbir işlem yapılmaksızın otantik, klasik ve isteğinize en uygun görünümüyle müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. İstanbul ve Türkiye’nin her yerine fırın kurulur.
Saygılarımızla

Kara fırın ustası celalettin

Bir yanıt yazın

Sosyal profilim
Celalettin Şahin